សូមសាកសួរពត៌មានលំអិតមុនពេលកុម្ម៉ង់ទំនិញនេះ។ សូមហៅទៅកាន់លេខ 023 219 289

Please confirm stock avaliable before process order. Confirm now, call 023 219 289

Cudy 24-Port 10/100M PoE+ Switch with 2 Gigabit Uplink Ports and 1 SFP Slot | FS1026PS1/CU99

Cudy 24-Port 10/100M PoE+ Switch with 2 Gigabit Uplink Ports and 1 SFP Slot

$115.00

023 219 289
​ចែករំលែក
លក្ខណៈសម្បត្តិ​ពិសេស​
  • 24 x 10/100M PoE+ ports
  • 2 x Gigabit Uplink port
  • 1 x 1.25Gbps SFP slot
  • 300 Watts PoE power budget
  • IEEE 802.3at / IEEE 802.3af standard compliant

លក្ខខ័ណ្ឌ​ចាំបាច់នៃ​ផលិតផលនេះ

អ្នកលក់

Model : FS1026PS1

24-Port 10/100M PoE Switch with 2 Gigabit Uplink Ports and 1 SFP Slot

Overview

  • 24 x 10/100M PoE ports
  • 2 x Gigabit Uplink port
  • 1 x 1.25Gbps SFP slot
  • 300 Watts PoE power budget
  • IEEE 802.3at / IEEE 802.3af standard compliant
  • Plug&play, simple setup with no configuration needed

Specifications

Mode

FS1026PS1

Connector Type

24-Port 10/100M PoE Switch with 2 Gigabit Uplink Ports and 1 SFP Slot

Network Protocols

IEEE802.3

IEEE802.3u

IEEE802.3ab

IEEE802.3x

IEEE802.3z

PoE Parameters

PoE Standard: IEEE802.3af /IEEE802.3at

Max each port: 15.4W ( IEEE 802.3af )

Max each port:30W ( IEEE 802.3at )

PoE compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive

PoE port output: DC48-55V

Power Pin : Power over spare pairs 1/2( ) , 3/6 (-)

Network Media

10BASE-T: Cat 6 UTP(≤250 meter)

100BASE-TX: Cat5 or more UTP (≤100 meter)

1000BASE-TX: Cat5 or more UTP (≤100 meter)

Optical

MultiMode Fiber: 850nm, 1310nm,

Transmission Distance: 550m/2Km

Single-Mode Fiber: 1310nm, 1550nm,

Transmission Distance: 20/40/60/80/100/120km

Performance Specification

Bandwidth: 10.8Gbps

MAC Address: 2K

Packet Buffer Memory: 1M

Packet Forwarding Rate: 8Mpps

Forwarding Mode: Store-And-Forward

Power Supply

Product Input Voltage: AC100-240V 50/60Hz

Output: 52V5.76A,  Power Budget: 300W

Led indicator

PWR

Power supply indicator
(Red)

Lighting:Powered

Un-Light:No Power

Led indicator

SW

DIP indicator
(Green)

OFF: Normal
Vlan: Lighting
Extend: Slow flash

1-27

RJ-45 ACT indicator
(Green)

Lighting:Connecting 
Flashing:Data Transmit
Un-Light:Disconnect

Working Environment

Operating Temperature: -20℃ ~ 50℃;

Storage Temperature: -40℃ ~ 85℃;

Operating Humidity: Max 90%, non-condensing

Storage Humidity: Max 95%, non-condensing

Working Height: Max to 10,000 feet (3,000 meters)

Storage Height: Max to 10,000 feet (3,000 meters)

Physical Parameter

Product Dimension (L*W*H): 320mm*210mm*46mm

Package Dimension (L*W*H): 375mm*270mm*85mm

N.W: 1.9KG

G.W: 2.4KG

MTBF

100,000 hours

ប៉ាស៊ីហ្វិកកុំព្យូទ័រត្រូវបានបង្កើតឡើងក្នុងឆ្នាំ 2017។ជាផ្នែកនៃប៉ាស៊ីហ្វិកស៊ីស្ទិម ឈ្មោះប៉ាស៊ីហ្វិកស៊ីស្ទឹមត្រូវបានប្តូរទៅប៉ាស៊ីហ្វិកកុំព្យូទ័រ ដើម្បីឆ្លុះបញ្ចាំងពីតួនាទីផ្លាស់ប្តូរពីក្រុមហ៊ុនដែលគ្រាន់តែជាក្រុមហ៊ុនលក់បន្តដ៏មានសក្តានុពលទៅជាក្រុមហ៊ុនផ្តល់ដំណោះស្រាយលើប្រព័ន្ធ
ដ៏មានប្រសិទ្ធឹភាពវិញ។

Pacific Computer was established in 2017 as Pacific Systems. The name Pacific Systems was later changed to Pacific Computer to reflect the changing role of the company from being a pure reseller into a system solution provider.

ពត៌មានផ្ទាល់ខ្លួនរបស់លោកអ្នកដូចជា លេខទូរស័ព្ទ ឈ្មោះ អាស័យដ្ឋាន និងអ៊ីម៉ែល ត្រូវបានរក្សាការសំងាត់ និងធានាថាមិនត្រូវបានប្រើប្រាស់ឡើងវិញឡើយ។ បើសិនជាលោករកឃើញថា មានការប្រើប្រាស់ពត៌មានទាំងអស់របស់អ្នកនៅកន្លែងផ្សេងសូមរួសរាន់ទំនាក់ទំនងមកយើងខ្ញុំជាបន្ទាន់ដើម្បីស្វែងរកដំណោះស្រាយ។

តាមរយៈការចុះឈ្មោះ រឺការបង្កើតគណនីនៅលើ Pacific Computer មានន័យថា លោកអ្នកបានយល់ព្រមជាមួយលក្ខខ័ណ្ឌ និងភាពចាំបាច់របស់គេហទំព័រយើងខ្ញុំហើយ។ ពត៌មានដូចបានរៀបរាប់និងត្រូវបានរក្សា ការសំងាត់។ លោកអ្នកត្រូវផ្តល់សិទ្ធអោយប្រើប្រាស់ពត៌មានត្រឹមត្រូវ និងតាមលក្ខខ័ណ្ឌដូចខាងក្រោម..៖

  • លោកអ្នកគឺជាអ្នកប្រើប្រាស់ប្រកបដោយសីលធម៌
  • ហាមដាច់ខាតការប្រើប្រាស់ឈ្មោះ Pacific Computer រឺគេហទំព័រនេះក្នុងគោលបំណងឯកជនណាមួយក្រៅពីការអនុញ្ញាតិដោយផ្ទាល់ពីក្រុមហ៊ុន ប៉ាស៊ីហ្វិក កុំព្យូទ័រ
  • លេខទំនាក់ទំនង និងអាស័យដ្ឋានត្រូវធានាថាត្រឹមត្រូវ និងមិនអាចក្លែងបន្លំបានឡើយ
  • រាល់ផលិតផលទាំងអស់ គឺជាផលិតផលពិត ឥតក្លែងបន្លំ ទាំងគុណភាព តំលៃ និងរូបរាង
  • តំលៃរបស់ផលិតផលនីមួយៗមានលក្ខណៈប្រកួតប្រជែង សមស្របលើទីផ្សារ
  • ដាក់តំណរភ្ជាប់មកកាន់យើងខ្ញុំ បើសិនជាលោកប្រើប្រាស់អត្ថបទ រឺពាក្យពេចន៌ដែលដកស្រង់ចេញពីគេហទំព័រ ប៉ាស៊ីហ្វិក កុំព្យូទ័រ

ភ្ជាប់ទំនាក់ទំនង / CONNECT WITH US

ផ្នែកលក់ / SHOWROOM

Tel: (855) 23-219-289

HP: (855) 85-219-289

HP: (855) 16-219-289

HP: (855) 12-889-720

HP: (855) 68-889-720

ផ្នែកសេវាកម្ម / SERVICE

HP: (855) 93-219-289

HP: (855) 99-219-289

អាស័យដ្ឋាន

ផ្ទះ​លេខ 46E ផ្លូវ​លេខ360 សង្កាត់​បឹង​កេងកងទី​៣ ខ័ណ្ឌបឹង​កេងកង ភ្នំពេញ

Copyright © PACIFIC.COM.KH 2022